Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Баща му се връща от работа и веднага му удря 2 шамара. - Иване,пак си мърсувал по скайпа. - Не е вярно! - Кое не е вярно,камерката пак е насочена на долу.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Ходи си един старец по улицата и си говори сам: Ех, в тая жега се потя, като Веселин Маринов на концерт.
Разни
03.10.2017
1,715 прегледа
Следващ →
Още вицове
Разговор между депутати: - Не се дразня от това, че толкова е откраднал от държавата, а че повече от мен!
Скучаещ пациент, без никакви сериозни оплаквания, решил да се прегледа на връх Великден. Дежурният интернист го преслушал максимално подробно, като в хода на прегледа ставал все по-сериозен и по-сериозен. Накрая го пратил с талон до дежурният хирург. Хирургът го изследвал внимателно, ставайки също все по-сериозен и по-сериозен. Писал на талона му и го пратил обратно при интерниста. Пациентът уплашен решил да разчете талона . Там интернистът бил написал: "Христос воскресе, колега", а хирургът отговарял: "Воистина воскресе, колега."
Отишъл един мъж в една кръчма и почнал да запива доста сериозно. След 5-тата ракия забялязал, че в единия ъгъл на крачмата има едно канарче, което много му харесало. Извикал той сервитьора и го попитал. - Колко струва това канарче. - Ами господине много е скъпо. - Е скъпо, скъпо, колко скъпо. - Еми 200 лв - А еми добре тогава, опечето го. Сервитиора се учудил, но решили да го опекат. Опекли го те и казали на клиента. - Господине, канарчето е опечено. - Добре, много хубаво. Значи викате 200 лв, така ли? - Да господине, казахме ви, че е скъпо. - Добре тогава, отрежете ми за 2 лева.
Същият клиент в друг бар: - Келнер! Отдавна не съм пил нещо топло! Една бира моля!
Семейна двойка в съда причината - развод. Съдята пита мъжа: - Какво е общото семейно състояние, което трябва да разделим по между ви, господине? - Е кво е? Кола, мола..., гардероби, мардероби... перална, мерална ... Подразнил се съдята от нехайният отговор и постановил: - Добре за съпругата ви колата, за вас молата, за нея гардероба, за вас мардероба, за госпожата пералната за вас мералната. Поиспотоил се господинът и въздъхнал: - Ааабе и вие сте едни съдии, мъдии, ама карай.