След срещата треньора на загубилия с 4:0 отбор върви със съдията:
- Само за едно ме е яд, г-н съдия.
- ?
- Двама човека не гледаха този чудесен мач.
- И кои бяха те?
- Вие и нашият вратар.
Съдията:
- Тишина! Нека всички замълчат! И за последен път повтарям: който каже "Долу съдията!" ще напусне съдебната зала!
- Долу съдията!
- Обвиняемият, за Вас това не се отнася...