Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Попаднали Бай Ганио, Американеца и Французина на безлюден остров. Съответно нямали кво да ядат и първата вечер Американеца казал: - Момчета ша си жертвам крака да хапнем нещо.. Другите: - Ок бе, няма проблем! И ХРАС! резнал го пича и те хапнали... На следващата вечер обаче пак нямало кво да се яде... и Французина казал: - Момчета ша трябва да си жертвам ръката да ядем нещо.. И те: - Ок! Храснал я той и хапнали... Нооо на следващата вечер пак няма ко да се яде... кофти... и Бай Ганио тръгнал да си разкопчава гащите и другите казали: - Ооо ще ядем кренвирш!!!! - Аааа не аз викам по едно леко кремче и да си лягате!
Черен хумор 2,465 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прием, в салона у Ростови е претъпкано. Разказват се истории. Дошъл ред и на поручик Ржевски: - Такаа господа, това стана по време на Бородинския бой. Значи, върви нашият ескадрон напред в атака, и до нас изведнъж - взрив, мен ме хвърля от седлото, аз скачам веднага на крака - моите другари, всичките убити, сабята ми счупена, а към мен приближават трима яки френски кавалериста с извадени саби, и... Господа, срам ме е но се насрах. В салона - тишина, мълчание, накрая един заговорил: - Поручик, вие, разбира се, сте доста откровен, но, отчитайки обстоятелствата - взрива, падането от коня, трима против един, при това невъоръжен, страха от смъртта... В това няма нищо срамно, с всеки може да се случи... - Не господа, не, вие не разбрахте, аз СЕГА се насрах. Свещеник укорява художника: - Млади човече, къде сте видели ангел с маратонки? - А вие, отче, къде сте видели ангел, без маратонки? Патолог и гинеколог излизат в почивка и влизат в чакалнята пълна с хора - Я, колко много живи хора - казва потолога. - Хм и колко много лица - отговаря гинеколога. Един мъж се прибира у тях и заварва жена си гола, на масата - шампанско, шоколадови бонбони, свещи... - Какво става тука, ма? - Ами дойде кумът на гости... - И какво, да не ти налетя? - Ами малко ме целуна... - Така ли? Къде? - По устата... - Още? - После по врата... - Другаде? - По гърдите... - След това? - И по корема... - И после? - По колената... - Не прескачай! Из криминалната хроника: \"Днес трима полицаи, преоблечени в цивилни дрехи, са арестували трима измамници, преоблечени в полицейски униформи\".