Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо така висят от колите някои абитуриенти? - Защото за първи и последен път се возят на такава кола!
Разни 1,728 прегледа
Следващ →

Още вицове

В университетска болница - в трета зала се провежда операция от студентите - ампутация. Главния хирург нарежда: - Режете левия крак...... Студентите: хръц-хръц-хръц.... Главния: - Казах левия.... Студентите: хръц-хръц-хръц.... Главния: - Казах крак.......... - Ало, Софийска община ли е? - Да. - Какво стана с боклука? - Влезна в парламента. - Не за този, за кофите с боклука питам защо пак са пълни. Двама пияни се връщат от кръчмата. Единият: - А ве, брат, много ми се пикае, ама не мога да се държа на ръце. Ще се хвана за ей тоя стълб, а пък ти ми го извади, за да се облекча. Приятелят му се примирил, но този, на който му се пикаело, имал краставица в джоба си. Вторият дръпнал краставицата и казал: - Брат, май ти скъсах оная работа! А другия отговорил: - Да! Усещам кръвта по краката си... На село..преди години: - Съседе, купих си още 5 декара нива? - Знам. Видях, че конят ти се е обесил. Бабата на Марийка разговаря на висок тон с бабата на Иванчо: -Ама, моля ти се бе, дръж го тоя твоя внук под контрол! -Какво е станало стара приятелко? -Абе, нищо тревожно, ама минавам преди час през подлеза срещу блока, в едно тъмно кюше мойто Мими, любимото ми внуче на колена и твоят внук Иванчо и мушка пишлето в лицето! Хубаво, че го мушна в устата, представи си ако го беше мушнал в окото! ! !