Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Здравей, Генко, как е? Защо си такъв мрачен? - Бях на доктор и сега съм пред дилема. - Каква е дилемата? - Ако не се лекувам - ще умра от болест. Ако се лекувам - ще умра от глад.
Разни 2,059 прегледа
Следващ →

Още вицове

Три хлапета се хвалят: - Моят татко ходи на работа в Либия, върна се и си купихме кола. Сега мама казва, че имаме всичко. - А моят татко - казва второто - беше на работа в Япония. Върна се и си купихме къща. Сега мама казва, че имаме всичко. - Моят баща, пък - допълва третото - беше на работа в Турция. Върна се и донесе сифилис. Мама каза, че само това сме си нямали... Така, че ние от по-рано сме си имали всичко. Късно през нощта преди изпит. Телефонът на преподавател звъни: Преподавател: Ало? Студент: Спиш ли, гад мръсна? Преподавател: Да. Студент: Ние тука учим. … На изпита: Предавателя: Кой учи цяла нощ снощи да си вдигне ръката! Няколко студенти вдигат ръка. Преподавателя: Напуснете имате двойки. Другите имате шестици. Късно вечерта пак звъни телефонът на преподавателя: Преподавател: Ало? Студент: Спиш ли? Преподавател: Да! Студент: Ние тук поливаме шестиците! Няма решение, следователно отговорът е: "няма решение". Учителка по математика Адам има нужда от една Ева, за да може да я обвинявя за собствените си грешки. Стара италианска поговорка "4 години зор, 10 минути позор, цял живот инженер." Доц. Кирил Койчев, преподавател в ТУ-Габрово