Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама затворници си говорят: - На колко те осъдиха? - На десет години. - За какво? - Абе, отворих един прозорец на работата... - И за това те тикнаха в панделата? Ти къде работеше? - В една подводница.
Разни 2,123 прегледа
Следващ →

Още вицове

Госпожата зръчала на Иванчо да напише по 5 изречения.Иванчо се прибира и казва на майкаси мамо кажи ми едно изречение ааа Иване да ти ейба твойта маика.Иванчо отишал при кака си . Како измислими едно изречение ооооофффффф Иване не виждаш ли че правя секс и Иванчо записал.И отива при баштаси и вика тате измислими едно изречения еи де де рамбо ебаса.и на другия ден Иванчо отивана училище.Госпожата дигнала Иванчо казл си двете изреченния(които виждате по на горе) и госпожата го завела при директорката. И директорката казала: знаишли кой съм аз еи де де рамбо ебаса. Марийка пита баща си: -Тате,какво значи да си пиян? -Виждаш ли ги четиримата отсреща?Ако аз кажа,че са осем значи съм пиян. -Ама те са само двама, бе тате! Домакинята към гостите: - Нима вече си тръгвате? - Да. - А защо така бавно? Питат арменското радио: - Защо жените не могат да си намерят нежен, красив и внимателен мъж за съпруг? Радиото отговаря: - Защото всеки нежен, красив и внимателен мъж отдавна си има любовник! Мъж навил девойка да правят секс срещу 500 евро. Когато стигнали в квартирата й мъжът се усетил, че си е забравил парите и обещал в понеделник като отиде на работа да помоли секретарката си да изпрати парите по пощата, но за да не заподозре нещо ще пише че са за наема на апартамента. Отишъл на работа човека и тръгнал да вади парите, но решил, че 250 евро ще стигнат и помолил секретарката си да напише обяснителна бележка: "Мила госпожице, парите са по-малко от уговорените, но като наемах вашия апартамент си мислех: 1. че той никога до сега не е наеман. 2. че има отопление 3. че не е толкова голям, че да ме кара да се чувствам некомфортно." Момичето като получило бележката се ядосала и отвърнала: "Драги господине не може да мислите, че хубав апартамент като моя ще седи ненает, по втора точка той има отопление, но трябва да съумеете да го включите, а относно трета точка това, че нямате достатъчно покъщнина, за да го запълните си е лично ваш проблем!"