Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седи в автобуса една баба. Седи права и въздиша, а до нея на седалката седи пионерче. След известно време пионерчето пита: - Какво, бабке, болят ли краката? - Болят, синко. - А като беше пионерче, сигурно на всички старци си отстъпвала място, нали? - Отстъпвах. - Е затова сега те болят краката!
Разни 2,136 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лидер в купуването на гласове се оказа "Лидер" Токчетата сме ги измислили ние(мъжете), за да изглеждат по-секси дупетата на жените и за да не може да ни бягат... Младеж отива при лекаря: - Докторе, искам да живея 120 години! - Няма да пушиш, няма да пиеш и по жени няма да ходиш! Ще ядеш само хляб и вода! - Ама сигурен ли сте че така ще доживея до тази възраст?! - Не! Но когато станеш на 50 години ще ти се струва че си живял 120! Пиян полицай спира пиян шофьор на 14 февруари. Полицаят: — Документите за проверка. Шофьорът му показва документите. Полицаят: — Отворете багажника моля. Шофьорът отваря багажника. Полицаят: — Опаааа какво е това? Шофьорът: — Труп. Полицаят: — Виждам, че е труп, а аптечката къде е?!! Бай Ганьо, турчинът и англичанинът били пред една пещера. Турчинът влязъл в пещерата и когато излязъл бил нахапан от оси. Англичанинът влязъл и когато излязъл бил нахапан от комари. Бай Ганьо влязъл и когато излязъл не бил нахапан от нищо. Другите го питали как не е пострадал, а той им отговорил, че е убил един комар и една оса и другите отишли на погребението им.