Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Спящата Красавица, Малечко Палечко и гърбушкото стояли заедно пред вратите на Господ, всеки имал право на един въпрос. Първа била красавицата, влязла, след 10 минути излязла с усмивка на лице и подскачала от радост. Малечко и гърбушкото я попитали : - Какво стана? - Ами, аз съм най-красива на света. После бил Малечко Палечко, влязъл, след 10 минути излязъл с усмивка на лице и подскачал от радост. Попитали го: - Какво стана? - Ами аз съм най малкия на света. - казал доволно той. Влезнал последен гурбушкото, излязъл след 10 минути с учудена физиономия и чешейки се по глава. Попитали го: - Какво стана? - Абе кой е тоя Димитър Телкийски? - отговорил гърбушкото.
Спортни 3,602 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътува влак на БДЖ. По едно време спира насред полето. Пътник пита кондуктора: - Защо сме спряли? - Една крава е легнала на полето. Скоро влакът отново потеглил и пак спрял. - А сега защо? - Една крава е легнала на релсите. Така още няколко пъти. На поредното спиране: - Защо спираме пак? - Една крава е легнала на релсите. - Е колко крави има в този район? - Тя кравата всеки път е една й съща и все ни настига.... Звъни се в "Бърза помощ": - Помощ! Едно от децата ми глътна иглата, дето си шиех полата с нея. Изпратете веднага линейка! След малко се звъни пак: -Ало, не пращайте вече линейка, друга игла си намерих... Плановете за бъдещето, неотговарящи на вашите финансови, умствени и физически възмосжности, се наричта мечти. Имало двама братя. Големият бил много силен но сляп. Малкият бил по-слаб и много заеквал. Двамата братя убивали биковете в околията. Малкият брат държал бика, а другия по-големия с един юмрук го убивал. Един ден отиват в някаква къща и ще убиват един бик. Малкият брат държи бика и казва на големия да удря. Малкият: - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път ако ме удариш, ще пусна бика! Гробар се прибира съсипан в къщи. - Как си скъпи? - посреща го загрижена жена му. - Някакъв си погребва тъщата, та 7 пъти я вика на бис...