Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама ловеца на варда и единия казал на другия. -Мойта жина сиа или плете или са ибе! Другият хвърлил пушката и побягнал. -Къде хукна бе к’во стана? -Мойта не можи да плетеееее!
Семейни 3,162 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Искаш ли да пиеш? - Искам, какво ще пием? - Кафенце... - Извинявай, непиещ съм. Слизам от Витоша с кабинката, страхотен ден-много сняг и яко каране.Вътре срахотна компания-2 баби: -Баба1: абе тва отсреща да не е Стара планина??? -Баба2: (горе-долу запозната с географията) е че коя може да е, рабира се че е Стара планина!!! -Баба1: ама западна ли, източна ли, или средна.Требе да разгледам некоя карта, че ми е интересно... Разговор между мъже: - Кой получава по-голямо удоволствие от секса - мъжът или жената? - Жената. Ето защо. Представи си, че те сърби ухото. Почесваш се с показалеца. Когато си свалиш ръката, кой се чувства по-добре ухото или показалеца? Отива Иванчо на училище и учителката го пита: - Къде беше вчера? - Дядо ми умря вчера. - Инфаркт ли? - Не, вчера у нас имаше пожар. - И той изгоря?! - Не. - Задуши се от дима ли? - Не, като започна пожара и той скочи през прозореца. - А-а, значи се е пребил? - Не, пожарникарите бяха опънали платнище отдолу. - Тогава какво стана? - Ами, дядо ми пружинира от платнището и се върна обратно на прозореца. - Аха, и тогава вече той изгорял или се задушил. - Не-е, той пак скочи и пак пружинира обратно на прозореца. - Добре, Иванчо, достатъчно. Какво се случи с дядо ти? - Ами, застреляха го, писна им на всички от неговите скокове. Семейство тръгнало на гроздобер. Детето попитало: - Мамо, откъде идва гроздето? Майка му отговорила: - Сине, веднъж с баба ти и дядо ти брахме сливи. След като ги обрахме извадихме костилките и ги засадихме. Родиха се мандарините. След това от семките на мандарините изразснаха портокали, от които домати, с които развихме много добър бизнес. И накрая от доматите се роди гроздето, сине.