Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мога да ви поздравя! Във вас се е зародил нов живот! — Докторе, но аз съм мъж… — Е, и? Какво им пука на глистите…
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Двама ловеца на варда и единия казал на другия. -Мойта жина сиа или плете или са ибе! Другият хвърлил пушката и побягнал. -Къде хукна бе к’во стана? -Мойта не можи да плетеееее!
Семейни
03.10.2017
3,162 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Искаш ли да пиеш? - Искам, какво ще пием? - Кафенце... - Извинявай, непиещ съм.
Слизам от Витоша с кабинката, страхотен ден-много сняг и яко каране.Вътре срахотна компания-2 баби: -Баба1: абе тва отсреща да не е Стара планина??? -Баба2: (горе-долу запозната с географията) е че коя може да е, рабира се че е Стара планина!!! -Баба1: ама западна ли, източна ли, или средна.Требе да разгледам некоя карта, че ми е интересно...
Разговор между мъже: - Кой получава по-голямо удоволствие от секса - мъжът или жената? - Жената. Ето защо. Представи си, че те сърби ухото. Почесваш се с показалеца. Когато си свалиш ръката, кой се чувства по-добре ухото или показалеца?
Отива Иванчо на училище и учителката го пита: - Къде беше вчера? - Дядо ми умря вчера. - Инфаркт ли? - Не, вчера у нас имаше пожар. - И той изгоря?! - Не. - Задуши се от дима ли? - Не, като започна пожара и той скочи през прозореца. - А-а, значи се е пребил? - Не, пожарникарите бяха опънали платнище отдолу. - Тогава какво стана? - Ами, дядо ми пружинира от платнището и се върна обратно на прозореца. - Аха, и тогава вече той изгорял или се задушил. - Не-е, той пак скочи и пак пружинира обратно на прозореца. - Добре, Иванчо, достатъчно. Какво се случи с дядо ти? - Ами, застреляха го, писна им на всички от неговите скокове.
Семейство тръгнало на гроздобер. Детето попитало: - Мамо, откъде идва гроздето? Майка му отговорила: - Сине, веднъж с баба ти и дядо ти брахме сливи. След като ги обрахме извадихме костилките и ги засадихме. Родиха се мандарините. След това от семките на мандарините изразснаха портокали, от които домати, с които развихме много добър бизнес. И накрая от доматите се роди гроздето, сине.