Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама старци си седт на една пейка в градинката. Минава една тяхна засукана комшика и си прави майтам с тях. - Ей „младоци” искали някой от вас да ме опъне? Старците си траят и тя подминала, тогава единият рекъл. - Еее Спасе виде ли са, едно време имаше с що ма па немаше и що сеа има у що, ма па нема с що!
Семейни 3,122 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един си говори с приятел психиатър и го пита, какъв е критерия, че един пациент се е излекувал. - Много прост - казва психиатъра - Напълваме една вана с вода и му даваме да избере - лъжичка за кафе, черпак или кофа и му казваме да изпразни ваната. - А-а, разбирам. Оздравелият ще избере кофата, защото е с най-голяма вместимост! - Неее! Здравият ще издърпа тапата!! п.с. Не казвай на никой твоя отговор. На обикновения роб на шията виси въже, на офисния - вратовръзка. Мъж и жена са на вилата си. Мъжът се занимава с пчеларство. По някое време отива при жена си, жестикулира, мъчи се от болка - ужилен е от пчела по езика. Взима лист хартия и химикалка и пише: "Кети, ужили ме пчела по езика, трябва нещо да се направи" Тя, взима листа и химикалката, и пише" "Трябва да отидем до болницата" Той пак пише: "ГЛУПАЧКО, аз чувам!!!" Когато е била измислена поговорката "Който пее зло не мисли" все още метъла във всичките му вариации не е съществувал като стил в музиката Две приятелки си говорят: — Кажи ми, би ли преспала с мъжа ми? — В общи линии не… — Защо? — С нищо не е по-добър от моя! — В общи линии си права…