Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седял си един старец пейката и си почивал блажено. Не щеш ли изведнъж до него в парка кацнала летяща чиния. Излязло от нея едно малко зелено човече с антенки на главата и пипалца вместо ръце. Седнало на пейката до стареца, побутнало го закачливо с едно от пипалцата и казало: -Боц-боц! -Ей, момче, ще ти откъсна ушите! -Да ама ние нямаме уши - и пак го побутнало - "Боц-боц"! -Тогава ще ти откъсна носа! -Да ама ние нямаме нос - "Боц-боц" -Ще взема да ти откъсна пишка та тогава! -Да ама ние нямаме пишка! -Е как тогава се размножавате? !? -Ами ето така: Правим си "Боц-боц"
Семейни 3,122 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Доволен ли си от пчелите си? - Много! Мед още не съм вадил, но пък изпонажилиха всички съседи. Странно, защо всички казват: "Ура! Днес е петък!!" и никой - "Ура, днес е събота!" Приятели разговарят. - Знаеш ли, споделя единият, бях с детето в зоологическата градина. Има много интересни животни. Например, сега са докарали нов усурийски тигър. Огромен. Силен. Страхотен. Като мине покрай решетката и се чува ф-с-с-с-с! - Глупости, казва другият, тигърът не прави ф-с-с-с-с! Тигърът прави Р-Р-Р-Р! - Имаш да вземаш, прави Р-Р-Р-Р, когато е с муцуната към тебе. Пишман рибар се връща с празна кошница от реката, отива в рибарския магазин и казва на продавача: - Би ли ми подхвърлил две-три каракуди и едно шаранче. - Защо да ти ги подхвърлям? Ще ти ги опаковам, пликче ще ти дам… - В никакъв случай! Искам да мога честно да кажа на жена си, че съм ги хванал! Сутринта.Марийка се облича в квартирата на Иванчо и му говори: -Иванчо,аз съм виновна!Снощи доста пих в дискотеката,изведнъж много ми се прииска и затова правихме секс.Това беше моментно желание.Между нас не може да има нищо сериозно!Все едно нищо не е станало!Това няма да се повтори! -Нямам нищо против,само че,имаш ли нещо против да се напием пак??