Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Eдин студент по физика бил много набожен, физиката му се сторила трудна и решил да се премести да учи богословие. На първото упражнение асистентът го попитал: "Дайте ми дефиниция на Божията сила". Студентът веднага отговорил: "Божията сила е равна на Божията маса по Божието ускорение".
Студентски 3,352 прегледа
Следващ →

Още вицове

За съдебното заседание писмено е призован свидетел.Призовката се връща в съда със забележка:"Свеидетелят е умрял."Без да обръща внимание на това,секретарят изпраща втора призовка.Тя пристига обратно със следния текст:"Свидетелят все още е мъртъв." Знаете ли че? - Днес е 12.12.12 и точно в 12:12:12ч. 12 човека едновременно ще прочетат това! Ченге спасява щерката на голяма спортна клечка и за благодарност получава карта за неговия фитнесцентър с басейн… Тъй като му е сефте да ползва басейн, ченгето поразпитало и се снабдило с всички необходими аксесоари - бански, шапки и т.н. Плува си то с кеф кучешката из коридора, но за беля - допикало му се. Плахо попитало съседа по коридор: - Абе, къде е тука кенефът, че… Поглежда го другият учуден и казва: - Абе ти нов ли си? Пикай в басейна - всички така правят! На другия ден ченгето го вика шефът му и крещи: - Говедо! Как можа да орезилиш цялото управление, бе ахмак?! - "Що бе, шефе? - Пикал си в басейна, идиот! - Ама, шефе, те ми казаха, че всички пикаят в басейна, та и аз… - Кретен такъв! Те, че всички пикаят в басейна - пикаят. Ама кой го прави от трамплина бе! Едно детенце си играело в къщи и се скрило под кревата. По едно време се прибира майка му с любовник. Гледа няма никой вкъщи. Казва на любовника: -Мъжът ми го няма, а детето сигурно си играе някъде на вън... Събличат се и започват да правят секс. Обаче мъжът и се прибира. Любовника скача и се скрива под леглото. Мъжът влиза в спалня и гледа жената сама. Казва и: -Жена, детето го няма давай да правим секс. И почнали. А под леглото стоят любовника и детето и се гледат. И по едно време детето казва на любовника: -Не дишаш, а, не дишаш. А как дишаше... - Защо на таблетките има каналче в средата? - За да може когато човек е толкова болен, че не е в състояние да си изпие лекарството, някой да му помогне като му го напъха в задника и го завинти с отвертка.