Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Смътносен номер: факир сяда с гол задник на дъска с пирони. Зрител: - кажете, а не боли ли? Факира: - Ами, не. Боли само първия път. А после главното е да се нацелват дупките.
Черен хумор 1,736 прегледа
Следващ →

Още вицове

Господи, имам проблем! - Какво има, Ева? - Много съм ти благодарна за всичките блага, които си ми дал, но въпреки това не съм щастлива. - Защо? - Самотна съм, Господи. - Добре, Ева, в такъв случай ще ти създам мъж. - Мъж? Какво е това? - Създание, изтъкано от противоречия - той ще лъже, ще мами, ще бъде високомерен и горд. Но ще бъде и много силен, бърз и ще ловува за теб. Ще задоволява твоите физически нужди, но ще се държи много детски, наивно и глуповато, така че винаги ще има нужда от съветите ти. - Звучи добре - казала радостно Ева - но къде е уловката? - Ами, ще го създам при едно условие. - Да? - Както казах, той ще е много горд и самовлюбен, затова нека го оставим да си мисли, че той е създаден пръв. Това ще бъде нашата малка тайна... казвам ти го като жена на жена... - Вярно ли е, че Исус Христос ти станал зет? - Вярно е. Преди месец най-малката ми сестра постъпи в ордена на монахините "Исусови жени". - Скъпи, имаше дупка в джоба ти, а аз я заших. - Това е хубаво, скъпа. Но как разбра за дупката? Два лъва в саваната си приказват. - Писнаха ми тия бели ловци! Търкалят джиповете насам натам, пият, вдигат шум през нощта, псуват пред малките... - Аха - съгласява се другият. - И после телефоните им ти звънят в корема през пет минути... Хитлер стоял на върха на една сграда и до него строени 3-4 евреи. Той заповядал на първия: - Вдигни си лявата ръка!!! - и го бутнал от покрива. Казал на втория: - Вдигни си десния крак и го сгъни!!! - и него бутнал. По едно време му се обадил Сталин по телефона: -Алооооооооо, Адолллллллллллллф, какво ще правим с Полша?Кога ще я нападаме? -Чакай малко вееее, да си довърша първо ТЕТРИСА!