Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Кой е най-важният орган на блондинките? - Носът! - Защо? - За да има от къде да дишат докато правиат свирки.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Едно западногерманско дете пита едно источногерманско: - Защо бананът е крив? - Какво е банан?
Политически
03.10.2017
3,564 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вървели си по една горска пътечка Бай Ганьо, турчина и французина в колона по един. Първи вървял турчина, след него французина и накрая Бай Ганьо. И както си вървели турчина възкликнал: - Я злато! - Уау! -казал французинът. - За мене! - казал българина и си го прибрал. Продължили те нататък и турчина гледа някакъв скъпоценен камък. - Я какво ли е това? - казал той. - Тва е диамант! - отбелязал французинът. - О, така ли, я той ми мирише на моя джоб! - казал Бай Ганьо и си го прибрал. Ядосал се турчина, че все Бай Ганьо обира нещата, които намират и решил да застане той отзад. И така сменили се те и продължават по пътеката. - Лайнооооооо! - Мирише!!! - За мене!!!Ам ам ам.
Влюбен студент смутено мрънка: - Ами... имам един въпрос, ама не знам как по-тактично да го задам... Девойката: - Питай, аз вече от седмица съм готова с отговора.
Шотландец влиза в бар и си поръчва уиски. - За пет пенса или за десет? - пита барманът. - От какво зависи? - Ако седнете на маса е десет, а ако пиете прав е пет. - А ако го изпия на един крак?
Пожелавам ти едно утро, в което да тръгнеш усмихната, една ръка, на която да се облегнеш, едно рамо, на което да стихват тревогите, една обич, да носиш в сърцето си, един път, да те води към хората, една цел, да те води в живота, за да бъдеш истински щастлива!
Събужда се програмист с главоболие след пиянска вечер, гледа в леглото някакво момиче лежи. - Опс, намерено е ново устройство...