Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
За сам раглозбих, поичтсих и сбъарх клаиуавтрата!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Едно западногерманско дете пита едно источногерманско: - Защо бананът е крив? - Какво е банан?
Политически
03.10.2017
3,563 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Представяме ви на вашето внимание новата униформа на катаджията, нагледно подчертаваща неговия образ сред народа. - А защо е с поличка? И защо са му начервени устните? - А коя е първата дума, която ви идва наум, след като затворите вратата, когато ви е глобил?
- Значи вие сте парашутист? Знаете ли, аз никога не бих скочил с парашут! - А аз никога не бих скочил без парашут.
Иванчо имал съученик Пешо, който нямал уши. Иванчо постоянно го подигравал и Пешо се оплакал на директорката. Предупредили Иванчо никога да не споменава и дума за ушите на Пешо. На следващия ден Иванчо среща Пешо и го пита: - Пешо ти добре ли си със зрението? - Да. - А след десет години добре ли ще бъдеш със зрението? - Предполагам добре - отговорил му Пешо - А след 50 години как ще бъдеш със зрението бе Пешо? - Ами предполагам че, ще нося очила. - Къде ще ги сложиш бе мойто момче, къде?
Майката на Иванчо родила близнаци, и баща му казал: - Иди в училището и кажи на учителката, че имаш две братчета-близначета, и да те пусне ваканция една седмица. Отива Иванчо, връща се и казва: - Учителката ти праща много поздрави за новородения син. - Как така един син? Ти не й ли каза, че са близнаци? - Не, второто си го запазих за другата седмица.
Една баба и един дядо решили да се срешнат като на младини.Уговори ли си среща 2 часът пред часовниковата кула.Дядото отишъл,чакал,чакал,но бабата не дошла.Прибрал се в къщи и видял бабата да стои пред огнището и да се топли и я попитал: -Защо не дойде? Бабата отговорила: -Защото мама не ме пусна.