Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно западногерманско дете пита едно источногерманско: - Защо бананът е крив? - Какво е банан?
Политически 3,563 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Представяме ви на вашето внимание новата униформа на катаджията, нагледно подчертаваща неговия образ сред народа. - А защо е с поличка? И защо са му начервени устните? - А коя е първата дума, която ви идва наум, след като затворите вратата, когато ви е глобил? - Значи вие сте парашутист? Знаете ли, аз никога не бих скочил с парашут! - А аз никога не бих скочил без парашут. Иванчо имал съученик Пешо, който нямал уши. Иванчо постоянно го подигравал и Пешо се оплакал на директорката. Предупредили Иванчо никога да не споменава и дума за ушите на Пешо. На следващия ден Иванчо среща Пешо и го пита: - Пешо ти добре ли си със зрението? - Да. - А след десет години добре ли ще бъдеш със зрението? - Предполагам добре - отговорил му Пешо - А след 50 години как ще бъдеш със зрението бе Пешо? - Ами предполагам че, ще нося очила. - Къде ще ги сложиш бе мойто момче, къде? Майката на Иванчо родила близнаци, и баща му казал: - Иди в училището и кажи на учителката, че имаш две братчета-близначета, и да те пусне ваканция една седмица. Отива Иванчо, връща се и казва: - Учителката ти праща много поздрави за новородения син. - Как така един син? Ти не й ли каза, че са близнаци? - Не, второто си го запазих за другата седмица. Една баба и един дядо решили да се срешнат като на младини.Уговори ли си среща 2 часът пред часовниковата кула.Дядото отишъл,чакал,чакал,но бабата не дошла.Прибрал се в къщи и видял бабата да стои пред огнището и да се топли и я попитал: -Защо не дойде? Бабата отговорила: -Защото мама не ме пусна.