Два болта излезли на разходка, отбили се в едно кръчме, пийнали по половинка машинно масло и единия казва:
Айде да отидем на навъртим по някоя гайка!
Абе дай да си пием маслото, сега е пълно с ръждиви, ще взема да хвана някоя ръжда..
Въпрос към EVN :
- Каква е новата нощна тарифа за тока?
- Няма оскъпяване, гражданите могат да бъдат спокойни, просто дневната няма да спира с пускането на нощната.