Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две блондинки си стоят и си говорят. Едната казала: - Ей, как лети времето, ще трябва да си ходя вече. А, другата изведнъж започнала да си подхвърля часовника. - Какво правиш, бе, мила - попитала първата. - Ами, искам да видя как точно лети времето.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
В час по психология... Учителката пита: - Какво става при вас младежите по време на пубертета? - Сърби на! - отговаря ученичка на ТГ.
Бисери
03.10.2017
3,400 прегледа
Следващ →
Още вицове
Искам да съм шампион,но не за медал,слава и пари,а за да дам едно истинско интервю. - Как се почуствахте като разбрахте,че сте шампион? - Сереше ми се, ама трябваше да се усмихвам. - Вълнувахте ли се преди състезанието? - Естествено, като ме няма не знам дали баджанака ще събере хора за клането на прасето. - На какво дължите успеха си? - Тренерът ми стопяваше лагерите. - Кое ви подкрепяше? - Ми дават разни хапчета, де да знам какви,казват че са витамини. -Кого искате да поздравите? - Баджанак, да си взема медала и идвам,трябва да е останало от прасето и виното!
Край Дъбниците се блъскат две коли. Излизат двамата водачи и си разменят укори: - Колега, що не внимаваш - не виждаш ли, че на регистрационния ми номер пише "Лч", което значи "луд човек"?! - А ти бе, ловчанлията, не виждаш ли, че на моя пише "Пл", което значи "по-луд"?! - отвърнал плевенчанинът.
Син на мафиотски бос пише писмо до Дядо Коледа: "Мили Дядо Коледа, Ако ти е мил животът на скъпата ти майчица..."
Синът на една мутра иска пари от баща си: - Дай ми, тате, пари за кино. - Колко? -пита бащата - Ей толкова! - и показва с палеца и показалеца нужната дебелина на пачката. - Вземи си от стаята, сине! - От коя? - От която и да е!
- За любовта няма възраст. - И разум.