Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже: - Гражданко, защо сте в такъв вид на обществено място!? Тя си поглежда гърдата и възкликва: - Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!
Блондинки 2,412 прегледа
Следващ →

Още вицове

Крокодил седи на едно високо дърво и тъпо гледа наоколо: - Мамка му, предупрежадаваха нашите:"Не яж наркомани!" В телевизия "Скат" пристигна радостна вест: на професор Вучков са дали Нобелова награда. Когато попитали лауреата, в коя област е наградата, той отговорил(почти викайки): - ГОСПОДИ! Как в коя област? Разбира се, че по простотия! Оперен театър, започва представлението. - Тихо, увертюрата! - Ти си увертюра! Една мутра много пари направила. Хотели, коли, апартаменти, някалко убийства - решил да става човек. Първо решил да се изповяда - отишъл в църквата, всичко си казал, отецът му рекъл: - Синко, прощавам ти всичко. Сигурен съм, че от тук нататък ще вървиш по пътищата праведни и господни. Напърво време, като излезеш от църквата, на всеки срещнат ще му подаряваш по 50 евро. - Добре отче.. Излезал нашия, ама върви, върви, няма никой.. По едно време на тротуара едно фантастично гадже, къса пола, големи камбани - убиец.. Бърка той и вади 50 евро. Мацето казва - тарифата ми е 100! - Ама отчето каза, да давам по 50! - Отчето е стар клиент и ползва абонамент!! Във влака пътували, българин, французин, американец и една блондинка. По време блондинката, без да иска, се изпърдяла. Французина, като джентълмен, поел отговорност и се извинил - уж, че е бил той. След малко блондинката отново се изпърдяла. Американецена се проявил и той като дженталмен и се извинил. Дошло време българинът да слиза от влака. Спрял се на вратата на купето и се обърнал към пътуващите: - Господа, ако след малко госпожицата се насере, да знаете, че съм аз.