Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сутринта слушах радио. Попаднах на някакво шоу - "Кофеин", послушах малко какво говорят двамата водещи, мисля си, че не съм чул правилно името на шоуто, мисля, че само на "Кокаин" може да се ръсят тези неща...
Професионални 3,105 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чък Норис може да бере череши от бор! През зимата. - Пари носиш ли? - Не, пак нямаше аванс. Казват, че докато не почна работа при тях, няма да дадат. Програмист стои пред прозореца и опипва рамката. Идва негов приятел и го пита: - Какво правиш? - Изучавам прозореца. - И какъв е резултата? - Странен. Мога да го отворя, мога да го затворя, но не мога да го минимизирам! Иванчо отива в пустинята... Изведнъж вътрешният му глас казва: - Иванее, копай, тук има злато!!! Копал, копал Иванчо... няма злато... След малко вътрешният глас отново казва: - Копай, тук има злато!!! Пак нищо нямаа...?! Така няколко пъти и нищо... Накрая вътрешният глас отново казва на Иванчо: - Копай, тук има злато!!! Иванчо копал копал и накрая намерил много злато... В тозии момент вътрешният му глас учудващо отвърнал: - А...?! Урок в шести клас на тема "асоциации". Учителката пита: - Руменчо, като ти кажа "тухла" за какво се сещаш? - Ами за строеж, госпожо, майстори и т.н. - Добре, Руменчо! Ами ти, Марийке, като ти кажа "тухла" за какво си мислиш? - Ами за куб, госпожо, нали има същата форма! - Правилно, Марийке! Ами ти, Иванчо, за какво си мислиш, като чуеш "тухла"? - Ами…. за чукане, госпожо! - Как така за чукане бе, Иванчо? - Ами, госпожо… аз само за това си мисля!