Съобщение на ТАСС от времето на студената война:
\"Вчера в района на Бермудския триъгълник са изчезнали 4 американски подводници. От наша страна загуби няма.\"
Сутринта слушах радио. Попаднах на някакво шоу - "Кофеин", послушах малко какво говорят двамата водещи, мисля си, че не съм чул правилно името на шоуто, мисля, че само на "Кокаин" може да се ръсят тези неща...