Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Розичка! Прочетох в Интернет, че 2012 година ще преживеят само тези астрални знаци, които имат рога - Овни, Телци, Козирози! А аз съм Скорпион... Какво ще правим, Роза?! - Мони, не мрънкай, каквото можах - направих! Ще живееш дълго и щастливо!
Семейни 3,544 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двойка влюбени си говорят: - Скъпи, защо ме обичаш? - Заради твойта красота, ум, стил, чувство за хумор. А ти мен защо обичаш? - Имаш безупречен вкус. Между приятелки: - Как изкара Нова година? - Като подарък... - ??? - Цялата нощ лежах под елхата... Едно негърче се боядисало бяло. Върнало се в къщи. Като го видяла майка му, веднага скочила: - Ти на бял ли ще ми се правиш? - дръпнала му един здрав пердах. След малко баща му: - Ти на бял ли ми се правиш? - спукал го от бой. Излезнало на улицата, там неговата банда, без да го пита и тя го спукала от бой. Седнало негърчето на една пейка и си казало: - Ей, от 15 мин. съм бял и вече мразя негрите! - Как се чувства мъжа на работа? - Като в рая - тук ангелче, там ангелче.- Как се чувства мъжа на улицата? - Като в градина - тук пиленце, там пиленце.- А като се прибере в къщи как се чувства? - Като в приказка - зад всяка врата - Баба Яга. Какво ще се получи при кръстоска между крава и костенурка? - Теле с каска!