Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама пътуват във влака от Варна за София. Запознават се: - Аз съм психолог. - Аз пък съм едър мафиот... Я да те видим що за психолог си? Опитай да познаеш за какво мисля! За всяка мисъл, която познаеш, ти давам сто кинта. - Ама аз съм психолог, не врачка! - Абе сто кинта са това, я опитай. - Добре, пътуваш от Варна. Значи си бил на море. Значи сега си спомняш колко хубаво ти е било. - Браво! Позна! Ето ти стотачка. - Щом ти е било хубаво, значи си бил със жена. И сега си мислиш за нея. - Точно така! Ето ти още стотачка. - Освен това, не ти се иска да се прибираш у дома. - Правилно, ето ти още сто лева... - Щом не ти се прибира, сигурно си женен. А щом си мафиот, сигурно мислиш, че няма да е лошо да пречукаш жена си и да си останеш с другата. - Ха! Ето ти хилядарка! - Ама защо хиляда? Нали щеше да даваш по сто на мисъл? - Това не е мисъл, а идея!
Луди 4,506 прегледа
Следващ →

Още вицове

Второкласници се хвалят на кой баща му бил с по-голям. Първото момче вика: - На моя баща му е толкова (показва до китката). Вторият казва: - Моя му е те толкова (показва до лакатя). Третият казал: - На моя му е е толкова (показва малкото си пръстче), ама знаеш ли как боли? Когато чух рекламата на шампоана за коси пълни с живот, даже и не съм предполагал, че става дума за бълхи. - Защо Ерос Рамацоти не се видя със Сергей Станишев? - Какъв ЕРОС ще е да се види в беседката на Сергей... ---- Ако беше някой Педрос щеше да отиде на срещата... Две мравки си стояли на един камък. Едната казла: - Колко? Другата: - 25. - Какво “25″? -Ами какво “Колко”?! Оптимист и песимист седят в парка. Песимистът вика: - Абе дай да идем някъде на закрито, тука ще вземе да ни се изсере някоя птица на главите. Оптимистът: - Ей, ама все за такива неща се сещаш! Гледай по-весело на живота де! След малко наистина минала една птица и им се изсрала на главите. Песимистът: - Казах ли ти аз, че така ще стане! - Ама гледай по-оптимистично на нещата де, можеше и по-зле да е! - Какво например? - Ами само си представи, ако и слоновете можеха да летят!