Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама младежи бият трети. Минава покрай тях бабичка и почва да им се кара: - Как не ви е срам бе, защо го биете човека? - Не се меси бабке, това е подъл спамер, едва го докопахме - Аааааа, спамер ли е баби, ми що с ръцете го биете, с краката, с краката скачайте връз гадината.
Програмисти 3,372 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама арабски министри обсъждат колко са им глупави слугите. Единият министър вика слугата си и му казва: - Али, отиди вкъщи да видиш дали съм там. И Али тръгва да проверява. - Наистина е много глупав - казва другият министър. - Можеше да провери по телефона. В мола. Дядо Коледа пита малко момиченце какъв подарък иска да получи. Момиченцето го гледа възмутено с очи пълни със сълзи: - Какво? Искаш да кажеш, че не си ми прочел sms-a ми? Един дядо обяснява на бабата, защо е закъснял снощи. Обяснението му: - Цялааа нощ чуууках. Бабата: - И кааакво? - Ни ми отвориха. - Какво ядеш? - Ей тъй пък на... - Това пък какъв отговор е? - Ами спестявам разговор... Ти ме питаш "какво ядеш", аз ще ти кажа "кюфтета", ти ще питаш "хубави ли са", аз ще кажа "да", ти ще кажеш "дай едно", аз ще отговоря "няма", ти ще попиташ "защо?" и ще ти кажа - ей тъй пък на... - Хайде просто да поседим мълчаливо?!..Тук е толкова хубаво, не искам да нарушавам тази тишина. - Теглете билет!