Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Блондинка влиза при лекар и се съблича. - Защо толкова отдавна не сте идвали? - Бях болна, докторе!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Всички искат справедливост за медиците ни в Либия, а никой ли не иска справедливо заплащане за медиците ни в България...поне за да не ходят повече в Либия. -------- Досега покрепили медиците са: 1. 2. 3. 4. 5.
Разни
03.10.2017
1,937 прегледа
Следващ →
Още вицове
Водка Буратино - една чаша и си дърво!
В училище ще имат проверка от Народна Просвета и учителката дава наставления на децата: -Утре всички да си носят хубаво украсени сандвичи. Иванчо, гледай да не дойдеш пак със сандвич от копърка. На другия ден инспекторката стигнала до класа на Иванчо в междучасието. Гледа децата ядат едни сандвичи, лигите да ти потекат. Наш Иванчо яде един сандвич, дебело намазан с черен хайвер. Рекла си жената - брей нашият народ вдигнал много стандарта. След часовете класната на Иванчо му казала да остане за малко. -Иванчо, отъде взехте черния хайвер, моето момче? -Какъв ти черен хайвер?!Снощи ни се разката майката да вадим очичките на копърката.
В леглото. Мъжът почва да се натиска към жена си. — Е, хайде де, скъпа. — Ох, не мога. Боли ме главата. — Ама аз да не те карам да мислиш?
Метро станция "Европейски съюз" е на бившата спирка "Варшавски договор".
Между престъпници: - Закъсал съм го. Ще ми трябват фалшиви документи за самоличност. - Ти в ред ли си? Знаеш ли колко са скъпи!? По-добре си плати да ти сменят името и ЕГН-то...