Бай Славчо започнал работа като програмист и го попитали как върви работата:
- Много е зле. Началника искам да работим като за трима. Хубавото е че сме петима.
Според проучване на общественото мнение, 32 процента от българите считат, че държавата не се движи по верния път. Останалите 68 процента считат, че страната въобще наникъде не се движи.