Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Интернета е като водата, неможеш без нея, а когато искаш да се изкъпеш, спира!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- По какво се разбира че десния бутон за оптика не работи като си пуснем Counter Strike? - По черната точка отбелязана с маркер в средата на екрана...
Разни
03.10.2017
2,112 прегледа
Следващ →
Още вицове
Баща и син гледат телевизия. - Тате, а защо футболистите имат къси шорти, а хокеистите - дълги? - Защото, сине, хокей играят истински мъже...
Младеж споделя на стената си във Фейсбук: "Момичетата, които пишат в статуса си: "Трудно е да ме намериш, лесно е да ме изгубиш." ми напомнят за чорапите ми- винаги така се случва..."
Двама пияни седят в един бар и единият тръгва да си ходи. Другият казва: - Чакай сега да ти обясня как да се прибереш, щото съм по-малко пиян. Излизаш значи пред бара и пред тебе 3 коли, средната е твойта. След това тръгваш по пътя, пред тебе 3 разклонения, средното - твойто. Накрая има 3 къщи, средната е твойта. Айде сега можеш да си ходиш. На другия ден онзи идва в бара целият в бинтове. - Да не си влязъл в чужда къща, бе? - пита го първият. - Не съм, всичко беше по твоето описание - излизам от бара, влизам в средната кола, после по средната отбивка и след това гледам пред мене 3 стълба - е, средният беше мой
Един бездомник стои зад заведението “Св. Георги и змея”. Излиза сервитьорка и той я моли за храна. - Я, се махай от тука! - развикала се тя. Той постоял, постоял и тръгнал. Като минавал пред заведението я среща отново: - Извинете, госпожице, а може ли да говоря с Георги?
- Господин началник, може ли да си взема отпуска? - За какво ти е бе, Петров? И без това бюрото ти е точно до прозореца?