Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В щастието бъди умерен, в нещастието разумен.
Бисери 3,155 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж влиза в сладкарницата и поръчва: - Пет склероза с крем. - Нямаме такива сладкиши, господине. - Как да нямате, вчера си купих от тук склерози! - Още веднъж ви повтарям, че нямаме такива сладкиши. Спомнете си точно името им. - Спомнете си, спомнете си... Как да си спомня с той мой еклер! Говорят си двама: - Аз съм банкер, и за мой срам трябва да си призная, че в театър не съм стъпвал 20 години. - Не се притеснявайте, - казва другият, - аз съм актьор, и аз също последните 20 години не съм бил в банка. Надпис на безплатен вестник: "Моля, прочетете преди употреба." - Как се оправяш с парите? - Ами добре съм, не се оплаквам. Само имам малко проблеми последните 25 дни от месеца. "Политически коректни" заглавия на приказки: -Тошко Афроамерикански -Снежанка и седемте вертикално-ощетени граждани -Али Баба и 40-те невинни до доказане на противното -Който не работи, не трябва да се срамува от социалните помощи