Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Сахара, жега, 55 градуса, самотен пътник язди една камила. И изведнъж камилата стъпила на криво и се контузила. До най-близкия оазис имало два дена път, а водата на пътника вече била на привършване. И докато човека вече си мислел как е протекъл живота му и дали ще отиде в ада или в рая, видял в далечината надпис "Ремонт на камили!". Приближил се той и какво да види наистина имало сервиз и някакъв човек вътре. - Извинявай, на камилата ми й има нещо и няма да мога да стигна до следващия оазис, ти си ми спасениете ще можеш ли да я оправиш? - започнал да обяснява човека. - На канала! - казал монтьора Човека веднага завел камилата на канала, монтьорът взел две тухли и с точен и премерен удар, ударил камилата по топките. Тя така подскочила и препуснала сякаш нищо и няма. - Ама какво направи бе камилата ми избяга сега ще умра от жажда, как ще я настигна. - На канала.
Разни 1,792 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нане казва на Вуте: — Абре Вуте, разбра ли, че руснаците излетяли в космоса бре? Вуте отговаря: — Ама всичките ли бре? Мутра звъни на шефа си: - Ало шефе, абе харесал съм си една мацка, англичанка, довечер ще излизам с нея... кажи как да й направя добро впечатление?!? - Слушай са, отиваш купуваш бонбони и букет, после званиш на вратата и казваш "Дис ис фор ю".... и е твоя!! Мутрата изпълнил поръчката на шефа и звани на вратата. Англичанката му отваря и той: - Дис ис фор ю - О, фор мииии? - ФОРМИ?? К’ви форми ма, бонбони съм ти купил!! Гинеколог към пациентка: — Водите ли активен полов живот? Пациентката: — А, не, просто си лежа отдолу. На един футболен мач един фен много викал, и не спирал да вика през целия мач. Към края на мача казал на съседа си по място едвам-едвам: - Струва ми се, че си изгубих гласа. А онзи му рекъл: - Потърси го в ухото ми. Разхожда се една гюлетласкачка в парка. Изведнъж, срещу нея изскача ексхибиционст: - Хаааа, маце, виж какви имам тук! Какво ще кажеш, а? Тя го поглежда пренебрежително и казва: - Голям праз, аз го имам същото!