Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо мексиканците са толкова ниски? - Защото като са малки майките им казват: "Като пораснеш ще трябва да си намериш работа!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Затворен кръг. Живееш - припива ти се. Пийнеш - приживява ти се...
Бисери
03.10.2017
3,118 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една много красива но много глупава дама казала на Марк Твен: - Ние трябва да се оженим. - Че защо? - Защото нашите деца ще са красиви като мен и умни като вас. - Ами ако са красиви като мен и умни като вас?
В гората бандити ограбили ловец. В полицията го питат: - Не можахте ли да се защитите по някакъв начин? - Какво можех да направя? - обидил се ловецът. - И двете ми ръце бяха заети - в едната държах нож, а в другата - пушка!
Разгневена жена се кара на мъжа си: - Вчера на партито цялото време ти обръщаше внимание на хубавите млади жени! Мъжът се оправдава: - Скъпа, нищо не е имало, аз ги гледах само като произведения на изкуството. - Единственото произведение на изкуството, на което трябва да обръщаш внимание съм аз! - Но ангел мой! Като за начало ти трябва генерална реставрация.
Иванчо при доктора: - Докторе, имам чувството, че съм лезбиец. - Какво, какво? - Сигурен съм, че съм лезбиец. - Не може да бъде. И защо мислиш така? - Ами около мен се въртят толкова хубави мъже, а аз само за жени си мисля!
Из дневника на американски пилот: Петък - запой с руските летци. В събота едва не умрях. В неделя отново запой с руските летци. В понеделник защо не умрях в събота.