Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две приятелки: - Аз съм Дракон според хороскопа. - Отдавна съм се сетила. Знаеш ли, как се изплаших, когато за първи път те видях без грим?
Разни 1,953 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мота се нощно време един студент из града и попада на полицейски патрул. Ченгето започва да пита: - Такаам… Не работим значи. - Ами да. - И държавни пари харчим… - Ъхъм. - Та студенти сме казваш… - Извинявам се, ама само аз съм студент. Заглавия в новините: "Барак Обама: Ние не може да останем безучастни към страданията на либийците." "САЩ и Великобритания изстреляха 110 ракети „Томахоук” срещу Либия." Предприсъединителен фолклор Дядо и внуче хайдушка балада Я надуй, дядо, кавала, след теб да викна, за запея, че какъвто ни е хала - живота стана епопея! Да пея, дядо, и да плача, за миналото наше, славно, когато имахме водачи и живеехме нормално. След туй, дядо, какво стана? Сякаш чума ни налегна - слезнаха ония от балкана, работата се затегна. Кешким, да бяха си стояли по върхове и по чукари и още мандри те обрали преди да станеме “другари”. Мина се какво се мина, друга напаст ни налегна - както мислеха мнозина: демокрация ненагледна! Свириш, дядо, кавал плаче, плаче жално и нарежда: “демократа” имот влачи и народната надежда. Де да беше в турско време, всеки би викнал: “Обира!” Но сега си кротко дреме, щото се “приватизира”. Свири, дядо, да възпеем и най-новата управа, че дордето ний немеем, тя ни дои като крава. Няма, дядо, харамии, липсват и воеводи, всеки в дупката се крие - дебне за изгоди. Всенародната дружина вкупом, дядо, се спомина! Първия път се омъжих в София - неуспешно. Втория е Пловдив - неуспешно. Третия път се омъжих във Варна - успешно. Вече ще се омъжвам само във Варна. Иванчо срешнал Марийка и к казал: - Здравей Марийке! А Марийка отвърнала: -Ееех, Иванчо с една дума ме придума да си легнем!!!