Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След срещата треньора на загубилия с 4:0 отбор върви със съдията: - Само за едно ме е яд, г-н съдия. - ? - Двама човека не гледаха този чудесен мач. - И кои бяха те? - Вие и нашият вратар.
Спортни 3,126 прегледа
Следващ →

Още вицове