Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бяха си лика-прилика, тя - бърсалка, той - парцал.
Бисери 3,089 прегледа
Следващ →

Още вицове

В магазин за компютри влиза Новобогаташ в Развитие (НР): - Имате ли компютър НР (Hewlett Packard)? - Да, но нали миналия ден си купихте един? - Да, ама на оня харда му се задръсти с файлове... Вътрешнофирмена заповед: "Във връзка с обявения в страната траур, нареждам всички монитори да бъдат превключени на черно-бял режим." Мъж се прибира вкъщи, на масата има бележка: "Скъпи, отивам на гости при приятелка, за вечеря има риба, въдицата е в коридора." Един чукча е в Москва. Стои си той там и гледа паметника на Пушкин. Гледа, гледа… По едно време един полицай минава и чукчата го пита: - Извинете, на кого е този паметник? - На Пушкин. - Аааа, онзи дето написал “Мъртви Души” ли? - Не, “Мъртви Души” е написал Гогол. Чукчата стои, стои и след кратък размисъл вика: - Хммм… “Мъртви Души” е написан от Гогол, пък паметника на Пушкин. Младоженка се обажда на майка си: - Мамо, мамо искам да направя пилешка супа, но не зная как. - Няма нищо сложо дъще, лагаш на оганя тенджара с вода, когато заври с пилето слагаш и зеленчуци. - Да ама то рита и не влиза ма, мамооо.