Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един непукист си седи със семейството и гледа телевизия. По едно време някакви бандити разбиват вратата,влизат и започват да заплашват непукиста: - Ся ше ти откраднем канапето. - Ми, крадете го! - Ся ше ти откраднем и телевизора и няма да можеш да гледаш телевизия. - Ми, крадете го! Крадците се ядосали на непукиста и казали: - Ама, ся ше убием жена ти и децата ти!!! - Ми,убийте ги! Убили ги. А непукиста продължава да си седи на дивана. - Ся ше те метнем през прозореца!!! - Ми,метнете ме! Метнали го и докато падал,непукиста казал: - И ся к’во? Трябва да викам помощ ли?
Черен хумор 2,389 прегледа
Следващ →

Още вицове

‎- Псст, каква е паролата за WiFi-то? - Имай малко уважение, на погребение си! - Аха, ама със спейсове или слято? Тече съдебно заседание. Разпитват обвиняемия. Той казва: - Връщам се от командировка, гледам - жена ми в леглото, прозореца отворен (а ние на първия етаж живеем), а по тротоара бяга някакъв мъж по гащи. Аз хванах нощното шкафче и го метнах по него! - Свидетелката, вие какво ще кажете? - Полегнах аз да си почина, беше ми задушно и отворих прозореца. Изведнъж нахлу мъжа ми и ни в клин ни в ръкав хвърли шкафчето през прозореца. - Потърпевшият, вие какво ще кажете? - Аз съм спортист. Бягам си около блока и изведнъж на главата ми пада нощно шкафче! - Така. А вие какво можете да кажете? - Аз всъщност нямам нищо общо. Седя си в нощното шкафче... Ако пчелите се блъскат в кошера и падат - значи хмелът е узрял! Сълзите на Бойко Борисов лекуват рак. Твърде жалко, обаче, защото той не плаче. Никога. - Здравей! Къде си ходила? - Да пазарувам. - О! Шопинг!? - Не шопинг, а ШОКИНГ! Такива са станали цените!!