Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Габровец развежда приятелите си в новата си къща и казва: -Това е столовата и не дай си Боже в нея да могат да се поберат 15 души.
Габровски 5,502 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Иванчо, защо вчера не си бил на училище? - Ами учителката имаше рожден ден и реших да й направя подарък. - Какъв подарък? - Ами не отидох на училище. Пияница си ляга и казва на жена си: - Сега си лягам. Като ми се допие ме събуди! Тя: - Че как да разбера, че ти се е допило? Той: - Абе ти само ме събуди... Жена отива на доктор. - Докторе, помогнете ми, всичко ме дразни.. - А, пробвахте ли, скъпа, да отидете на концерт. Да послушате музика... - Ходих, докторе... Там има флейти, тромбони, цигулки... Всичко това ме дразни... - А, книги, скъпа, опитвахте ли да почетете? - Да, докторе. Там пък ту малки, ту големи букви... Много ме дразнят. - Добре, а със секс, пробвахте ли? - Не, докторе, не съм пробвала... - Ами, ако искате да опитаме, може да помогне... След пет минути жената се обажда: - Виж какво, докторе... Крайно време е да вземеш някакво решение... Или навътре, или навън, а то почвате да ме дразните... Връща се мъж от командировка. Гледа в гардероба - никой, под леглото - никой, с последна надежда изтичва на балкона - и там няма някой без гащи да виси. Влиза угрижен в стаята, а жена му ехидно: - Е, този път ще се наложи вместо всички ти да се отчетеш! Мъж казва на жена си: - Представи си само, скъпа, колко трудно за живеели нашите предци. Даже не са могли да си звъннат един на друг. Жената: - А е толкова просто: вдигаш слушалката и набираш номера...