Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Питат 105 годишен дядо: - А какво ви казват докторите? - От 50 години все едно и също казват:спри пиенето, пушенето, спри да ядеш люто, мазно и сладко...
Разни 1,500 прегледа
Следващ →

Още вицове

Към полицай се приближава момченце, и казва: - Ей ченге, в 17:00 ще те чукам! След това момченцето побягнало, а полицая - след него. След което влязло в един апартамент и затворило вратата пред носа на ченгето, което натиснало звънеца. Отворил як мъжага. - Извинявайте - казал милиционера- но едно момченце, вероятно ваш син, се скри тук, като преди това ми каза, че ще ме чука в 17:00. Мъжагата поглежда часовника си, и пита ченгето: - Е ти за кво си дошъл в 11:00? Хлапе пита непознат във влака: - Чичо, ти китаец ли си? - Не. - Ама китаец ли си? - Не съм бе. - Айде бе, кажи че си китаец? - Не съм китаец като ти казвам... - Ама как да не си китаец бе чичо... - Добре де, китаец съм! - Ами тогава защо не са ти дръпнати очите? Иванчо се прибира от училище с белези от плесници и на двете бузи. - Какво се е случило, Иванчо? - пита го баща му. - Ами казах на учителката, че е тъпа и тя ми удари шамар. - А после и втори, така ли? - А, не, втория й го ударих аз - отговорил Иванчо. Между приятели: - Помагаш ли на жена си в домакинската работа? - Абе, като се оженихме категорично й заявих, че за нищо на света няма да мия чинии, но после се споразумяхме да си поделим работата. - И как я поделихте? - Ами, аз мия чиниите, а тя ги чака да изсъхнат... Марийка рано отива на работа, влиза в градския автобус и т.к. ще има дълго пътуване, извадила един банан, обелила го и си хапва по малко. Но след тежкия секс маратон, задрямала с банана в ръка пред лицето си. На едно рязко спиране, тя забива глава в обеления банан и в просъница мърмори: - Нали те предупредих Иванчо, не на лицето!!!