Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Защо девствената ципа на блондинка не зараства - Защото не й остава време.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Питат 105 годишен дядо: - А какво ви казват докторите? - От 50 години все едно и също казват:спри пиенето, пушенето, спри да ядеш люто, мазно и сладко...
Разни
03.10.2017
1,500 прегледа
Следващ →
Още вицове
Към полицай се приближава момченце, и казва: - Ей ченге, в 17:00 ще те чукам! След това момченцето побягнало, а полицая - след него. След което влязло в един апартамент и затворило вратата пред носа на ченгето, което натиснало звънеца. Отворил як мъжага. - Извинявайте - казал милиционера- но едно момченце, вероятно ваш син, се скри тук, като преди това ми каза, че ще ме чука в 17:00. Мъжагата поглежда часовника си, и пита ченгето: - Е ти за кво си дошъл в 11:00?
Хлапе пита непознат във влака: - Чичо, ти китаец ли си? - Не. - Ама китаец ли си? - Не съм бе. - Айде бе, кажи че си китаец? - Не съм китаец като ти казвам... - Ама как да не си китаец бе чичо... - Добре де, китаец съм! - Ами тогава защо не са ти дръпнати очите?
Иванчо се прибира от училище с белези от плесници и на двете бузи. - Какво се е случило, Иванчо? - пита го баща му. - Ами казах на учителката, че е тъпа и тя ми удари шамар. - А после и втори, така ли? - А, не, втория й го ударих аз - отговорил Иванчо.
Между приятели: - Помагаш ли на жена си в домакинската работа? - Абе, като се оженихме категорично й заявих, че за нищо на света няма да мия чинии, но после се споразумяхме да си поделим работата. - И как я поделихте? - Ами, аз мия чиниите, а тя ги чака да изсъхнат...
Марийка рано отива на работа, влиза в градския автобус и т.к. ще има дълго пътуване, извадила един банан, обелила го и си хапва по малко. Но след тежкия секс маратон, задрямала с банана в ръка пред лицето си. На едно рязко спиране, тя забива глава в обеления банан и в просъница мърмори: - Нали те предупредих Иванчо, не на лицето!!!