Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво е това приятелски отношения? И откъде може да се изтеглят?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Мъж подава на касиерка в банката торба и бележка на която пише: "Това е обир! Поставете всички пачки в торбата и без да привличате внимание ми я подайте!" В отговор получава бележка от касиерката: "Оправете си вратовръзката, снимат ви!"
Разни
03.10.2017
1,870 прегледа
Следващ →
Още вицове
Прибира се мъж в 6 сутринта след цяла нощ поркане. Отваря му жената сънена и казва: - Надвам се, че имаш добро оправдание за часа, в който се прибираш? Мъжът отговаря: - Закуска, скъпа!
По време на расизма в ЮАР. Бял отива в командировка. Връща се и пита жената: - Как е, какво правихте, слуша ли е синът ни? - Страшна работа... синът вчера взел колата и сгазил трима негри. - Ще му скъсам ушите! То така се започва... днеска негър, утре негър, накрая ще вземе и да пропуши!
- Искам да се оженя за вашата дъщеря! - Младежо, няма да ви позволя да се ожените за моята дъщеря, понеже изкарвате малко пари. И повярвайте ми, един ден ще сте ми благодарен за това.
Щъркелът обича жаби, змии и тези, които не ползват презервативи.
Два кораба се срещат в тесен канал. Единият български, другият американски. Не могли да се разберат как да се разминат. Единият капитан вика: - Бегай у лево! А американеца: - Гоу лефт! И така цял час. След дълго умуване капитанът на българският кораб влиза и пита: - Абе знае ли някой от вас английски? Всички се ослушват и само готвача вика: - Аз знам... малко! Излиза той на палубата и вика: - Ду ю спийк инглиш? Всички американци ревват: - Йеееее! - Ми, тогава що не бегаш у лево!