Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Момченце седи на пейка в парка и яде един след друг шоколадови бонбони от кутия. След десетия бонбон старец на съседната скамейка не се въздържа и му прави забележка: - Моето момче, ни бива да ядеш толкова много бонбони, ще си развалиш зъбите… - А моят дядо доживя до 106 години – отвръща му троснато момченцето. - И той какво, да не би да е ял по десет бонбона един след друг? - Не, но никога не се бъркаше в чуждите работи…
Разни 2,156 прегледа
Следващ →

Още вицове

Закачливият весел тон винаги е за предпочитане, но е възможно да отправите и някакви сериозни препоръки и съвети към партньорката си, например: - По случай тоя празник свят, хубаво е да ме пуснеш и отзад!!! Един изобретил апарат, на който светвала червена лампичка, ако в радиус от три метра се появи жена, която е в месечен цикъл. За да провери как работи апаратът, той излязъл от къщи, седнал на една пейка в близката алея и го включил. След малко край него минала една жена и лампичката светнала. Минала втора - лампичката не светнала... По едно време минали прегърнати младеж и девойка. Лампичката веднага светнала. "Брей, помислил си изобретателят, тоя ще се опитва да направи нещо, а момичето няма да му даде! Я да го предупредя!" - Младеж, може ли за малко! - извикал той, а когато оня приближил, продължил тихо - Много ми е неудобно да ти кажа, но твоето момиче е в мензис! - Какво, личи ли ми? - попитал младежът и взел да трие с ръка устните си... Мъж се връща у дома на сутринта и намира жена си с любовник. Жената почва да вика: - Къде беше досега? - А тоя в леглото кой е? - Не отклонявай разговора! Ицо вижда Балъков с нова кола. - Каква е тази кола ,бе-пита Ицо. - Сеат Ибиса - отговаря Бала. На другия ден Балъков вижда Стоичков с нова кола. - Каква е тази кола бе Ице? - Ауди. Иби са ти ! Щастие-това е когато в аптеката освен презервативи нищо друго не ти е нужно.