Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Предстои дерби ЛЕВСКИ-ЦСКА. На тренировката преди мача Гонзо казва на съотборниците си: - Момчета, отивайте в кръчмата да празнувате, аз и сам ще ги бия. Помислили си те и решили да го послушат. Отишли в кръчмата, почнали-ядене, пиене, ядене...По едно време попитали сервитьорката за резултата. -Резултата е 1:0 за ЛЕВСКИ, гол на Гонзо в 30-та минута. Зарадвали се футболистите, продължили с пиршеството. Малко преди края на мача отново попитали сервитьорката за резултата. - Резултата вече е 1:1, гол от дузпа за ЦСКА в 91-та минута. Леко разочаровани, левскарите си казали: - Еми каквото-такова. Той Гонзо игра сам, 1:1 пак е добре. По едно време пристига Иванов в кръчмата и всички почват да го питат: - Абе Гонзо, кво направи бе.. нали и сам щеше да ги биеш, ние трябваше да останем.. Каква е тая дузпа в 91-та минута?! А той отговаря: - Каква дузпа?! Мен съдията ме изгони в 80-та минута...
Разни 2,083 прегледа
Следващ →

Още вицове

Марко Тотев чака да спре дъжда,Взима си чадъра, слага си шушляковото яке и отива с колелото да пазарува. Прибира се сух,оставя чантичките,съблича си якето, подпира колелото на брезичката и ......се прибира. От другата стая жена му нещо вика.Марко,ядосан,мокър до кости: - Кво си се развикала ма? - Виках ти да внимаваш,да не раздрусаш брезата. Във вагон пътуват двама тексасци. На една гара излезли от купето да си наквасят гърлото. Върнали се, гледат- местата им заети. Помолили пътниците да ги освободят, но те отказали. Тогава единият от тексасците извадил пистолета си и извикал: - Броя до три!!! Едно! Две! Пътниците се изпарили моментално. Приятелите седнали на местата си и единият философски отбелязал: - Ето заради такива нахалници, на нас тексасците ни е излязла лоша слава. - Представяме ви новата система за бръснене от Жилет. Нейните остриета бръснат толкова дълго, докато не заделите пари за покупката на следващата... Двама цигани се прибират от гурбет в Сирия. На границата полицаят им проверява паспортите и прави гримаса: - От кога не сте се къпали бе, воните на мърша? - Това е от химическите оръжия! Една кибритена клечка казала на друга, наполовина изгоряла: - Колко пъти ти казвах да се откажеш от тоя вреден навик да се чешеш по главата...