Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Срещат се двама. - Добре изглеждаш. Какво работиш сега. - Давам на хората мир, правя ги по-добри и щастливи... - Стига бе! Да не си станал пастор? - Не, продавам трева.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Не обичам да чета книги, прекалено много герои, забравям ги и се бъркам кой кой е. - Прочети "Робинзон Крузо", ще ти хареса.
Разни
03.10.2017
2,040 прегледа
Следващ →
Още вицове
Излиза медицинската сестра в чакалнята пред родилното с три бебета в ръце и казва на таткото: - Не се плашите, че са толкова много? - Не... - Тогава дръжте ги, а аз ще донеса и останалите!
Камилата и кравата си говорят. Камилата казва: -Хайде да отворим млечен бар -От къде ти хрумна тази идея?-недоумява кравата. -Ами много просто-от тебе-млякото,от мен-седалките!
Седяла си салатата в стомаха и изведнъж нещо се плиснало отгоре й: - Какво си ти? - пита сърдито салатата. - Ракия. - За какво те изпиха? - За здравето на Петър Петров. И така още няколко глътки ракия обезпокоили салатата и тя накрая си казала: - Брей, добър човек ще да е тоя Петър Петров. Я аз да излезна да го видя...
Художник пазари млада циганка да дойде да му почисти ателието. - А има ли наблизо сладкарница? - пита момичето. - Мисля, че няма… - Няма да стане тогава… - Но защо? - Ако дойда при теб, първо ще ти почистя. После ще поискаш да ти гледам на ръка. След като покаже ръката ти, че те чака нещастна любов, ще поискаш да те утеша. Сърцето ми е меко, няма да мога да откажа, а винаги след това ми се прияжда нещо сладко…
Жена влиза в бар: - 2 големи уйскита! - казала тя сопната. - Ама ще успеете ли да ги изпиете, все пак големи, че и 2? - попитал бармана - Абе поскойно бе, аз съм от Добрич! Изпила ги тя и казала: - Още 2 големи... - Ама сигурна ли сте, няма ли да ви дойдат много? - отново попитал барманът. - Абе спокойно бе, аз съм от Добрич! - отвърнала самодоволно жената. Обърнала и тях и казала: - Я сега дай 2 големи шопски салати! - Ще можете ли да ги изядете? Наистина са големи... - казал барманът. - Абе спокойно бее! Аз съм от Добрич! - казала пак жената. След, като ги изяла отсякла: - Сега искам 2-ма мъже! - Сигурна ли сте? 2-ма няма ли да са ви множко, ще издържите ли?! - попитал с недоумение барманът. - Абе спокойно бееее, аз съм от Добрич! - отвърнала отново жената. След 2-3 часа жената едвам се довлякла обратно на бара, ходейки разкрачена и едвам гледайки, погледнала бармана и попитала със сетни сили: - Абе, защо не каза, че и мъжете са от Добрич бе?!