Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо имал три ябълки,а Петърчо една... Така си живееха с тази напълно безполезна за околните информация.
Бисери 3,224 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кажете: съществува ли Дядо Коледа? Мама казва, че има Дядо Коледа, а жена ми се смее... - Вие какъв сте? - Депутат. - Не ви е срам! Здрав човек, по-добре да работите нещо. Попада един мъж в ада. Невероятен кеф. Всичко е идеално:хората, храната, даже жените. И пита архангела: - А може ли да хвърля един поглед на ада? Дават му да погледне, а там абсолютно същото, даже гледката, но хората защо ли плачат и страдат. - Защо всички са толкова нещастни? - пита учуден мъжът. - Просто защото мислят, че в рая е по-хубаво... Иванчо трябвало да ходи на карнавал с костюми и се чудел чудел какво да облече и накрая се намазал целия със лютеница и си напълнил устата със кисело мляко. Като отишъл на каранавала Марийка го попитала: - Като какъв се е маскирал бе Иванчо? - Като пъпка! - и й се изплюл в лицето. Един час преди финала на "Шампионската лига" с "Челси" футболистите на "Манчестър Юнайтед" се напили до безпаметност.Само Роналдо бил трезвен.Фъргюсън бил бесен. - Какво сте правили,нещастници? Роналдо, ти що не пи? - Не обичам отборната игра,тренер...