Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Обичайте внуците си! Те ще отмъстят на децата ви.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Мъртви при мъртвите. Живи към живите. Децата при своите родители.
Бисери
03.10.2017
3,522 прегледа
Следващ →
Още вицове
Семейна двойка с 30 годишен брак закусва. Жената дълго гледа замислено и казва: - Ванчо, ти мен все още обичаш ли ме? Мъжът гневно мята вилицата си на масата: - Миче бееее, кажи бе душа, защо всяка сутрин от рано трябва скандали да вдигаш!?
В дома на лекар-хирург пристига негов съсед. Домакинът любезно го кани, пият по чаша вино, гледат телевизия и си бъбрят. На изпроводяк лекарят казва учтиво: - Предайте поздрави на съпругата си! Как е тя със здравето? - Ах, щях да забравя. Виждате ли, аз дойдох точно по този повод. Тя падна от стълбата и лежи на пода в безсъзнание...
Петър Стоянов решил да види как живеят обикновените хора и се поразходил. Срещнал малко момче. - Къде е баща ти? - Отиде на работа с новата кола. - А майка ти? - Отиде на пазар със старата кола. - А кой е в къщи? - Баба, гледа телевизия на новия Панасоник. - Виждаш ли, момче, за всичко това трябва да сте благодарни на мен! - Бабо, бабо, чичо от Америка си е дошъл!
Мъж на средна възраст влиза притеснен при сексолог: -Докторе,нещо не ми става...нали се сещаш!!! -А!Що така бе,я ела утре с жена си! Пристига на другия ден мъжа със съпругата си по-оклюман от препикано мушкато.Доктора: -Сега излез навън аз ще остана с жена ти да обсъдим нещо тука. Човекът отчаян от живота одобрително кимва с глава и сяда на стола отвън. -Съблечете се госпожо! Жената в името на семейното щастие а и от презумцията, че на доктор всичко се показва съблякла дрехите си.Доктора започнал щателно да я оглежда отгоре,отдолу държейки се за брадата и цъкайки с език. -Облечете се! Излязал доктора при нещастният човек и му казал: -Спокойно господине,проблема не е във вас,и на мен не ми става от жена ви!!!
След няколко годишно прекъсване, в столичният зоопарк отново има работещи тоалетни. Специално за откриването докуца и кмета. Правото да пусне първи една вода имаше, разбира се, Бойко Борисов. Очаквайте снимки.