Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В лудницата. Лекарите отиват при лудите и завеждащия отделение каза на начинаещите стажанти: - Сега ще проверим кой е луд и кой не. Който издържи теста го пускаме. Начертал той на стената една врата и казал на лудите: - Който мине през нея е свободен!! Всички луди се заблъскали един друг и се засилили към нарисуваната врата. Един по един тя се насвяткали в стената. Само един стоял от страни и се смеел. Главният лекар казал на стажантите: - Виждате ли? Терапията в нашата лудница помага. Ето този явно се е излекувал. Отишъл той при лудия и го попитал: - Защо се смееш? А лудия отвърнал: - Как няма да се смея бе докторе, виж ги тия идиоти искат да минат през вратата!! И как ще минат като ключа е в мен!!!
Любими Герои 3,759 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама, единия мрачен, тъжен и носи нещо в найлонов плик. - Защо си такъв, какво се е случило? - Взех, че ходих на казино и цялата заплата и премия профуках. - Охо. Аз ако така направя жената ще ми откъсне оная работа! - А ти какво мислиш, че нося?! - Мамо, мамо, виж тази маймуна! Толкова прилича на чичо! - Може ли да се говорят такива неща? - Но аз тихичко! Да не мислиш, че ме е чула? В час по физика учителката пита Иванчо: - Иванчо, защо първо виждаме светлината, а после чуваме звука? - Ами... защото очите са по-напред от ушите, госпожо! 1 Декември - началото на най-пиянския месец... Бай Ганьо закъснял за работа и шефът му го смъмрил. Бай Ганьо се заоправдал: - Не съм виновен. Един човек изпусна на улицата 50 лева и докато не се разпъсна тълпата, не можах да мръдна. - Защо да не си можел? - Ами, защото банкнотата беше под краката ми! - обяснил Бай Ганьо.