Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Трима мъже решили да се напият, отишли в кръчмата поръчали си по едно две три и след 2 часа единия почнал да псува другите двама - Твой та майка я е/бах ! После се обръща към другия, - Твой та пак ми духа в тоалетните на стадиона! Слушали слушали и най накрая станали и казали Татко стига ти толкова водка, ставай да се пребираме
Семейни 3,247 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пием, пеем, пушим. Дамаджани сушим. Тъща към зет си: - Защо всяка вечер, като разказваш приказка на детето, завършваш с думите: " Ожениха се те, и живяха много щастливо, защото булката беше сираче" ? Полицейска школа за повишаване на квалификацията. Инструкторът дава задача: - В язовир плува лодка с шест човека на борда. Обръща се и всички се издавят. Колко човека са загинали? - Шест! - обажда се един новобранец. - Неправилно, Петров! Дванадесет са загинали - шест при инцидента и шест при следствения експеримент. - Къде беше цял ден бе Гошо,пак си пиян,доктора нали ти каза да намалиш пиенето? - Разбира се,че съм го намалил!Преди пиех набързо по много всяка вечер, но вече съм взел решение само да кусвам по малко, цял ден! Мислите, че всички боксьори могат само да се бият? Че са невъзпитани? Ето, аз съм боксьор, и смея да отбележа и много възпитан човек - чета Пауло Коелю, Умберто Еко, Ремарк. Само, че не помня нищо.