Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Не мога да го понасям, снощи мъжът ми ме наби. - Как те наби, аз мислех, че е командировка? - И аз така мислех...
Семейни 3,213 прегледа
Следващ →

Още вицове

Психар влачи кашон. Санитар го пита: - Абе Иване, кво е тва куче бе? - Какво куче бе, това е кашон - не виждаш ли? - О, да, извинявай. - казал санитарят. След като си тръгнал психарят се обръща към кашона: - Ей, Шаро, пак го изиграхме… Отива човек на лекар с оплаквания от болки в оная работа. Направили му изследвания и се оказало, че има сифилис в последен стадий. Наложило се да му отрежат органа. Мъжът изпаднал в шок. Лекарите се съжалили над него и му присадили един дървен орган, копие на естествения. Пациентът доволен напуснал лечебното заведение. След няколко месеца отново пристига с оплаквания. След внимателен преглед лекарят му казва: - Не ви върви на вас и това си е! Ту сифилис ще хванете, ту дървояди... Във вагон пътуват двама тексасци. На една гара излезли от купето да си наквасят гърлото. Върнали се, гледат- местата им заети. Помолили пътниците да ги освободят, но те отказали. Тогава единият от тексасците извадил пистолета си и извикал: - Броя до три!!! Едно! Две! Пътниците се изпарили моментално. Приятелите седнали на местата си и единият философски отбелязал: - Ето заради такива нахалници, на нас тексасците ни е излязла лоша слава. Имам приятел металист. Голям тип - 190 см. висок, брадат с дълги коси, целият в кожа и метал. Иначе много приятен и общителен човек. Скоро се срещнахме и той ми се похвали, че се оженил, дори имал вече и дете. - Реших бебето от малко да го приучавам да слуша правилната музика. Пуснах му "АС/DС". - И какво? - Насра се - въздъхна той. - Ало, вече съм на път за вкъщи: нещо да купя?..Само не ми разправяй, че вкъщи имаме достатъчно ракия!!!