Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Габровец и търновец чупели орехи и си говорели. Търновецът попитал: - А бе, вие габровците нали сте голяма работа, какво правите с черупките от орехи? Габровецът го изгледал и казал: - Продаваме ги на търновци да си варят чорба от тях.
Габровски 4,992 прегледа
Следващ →

Още вицове

Навремето един младеж го оженили насила за девойка, която не познавал. Първата брачна нощ, трябва да си лягат. Младежът вече почти примирен казал на девойката: - Че си грозна - грозна си, че си проста - проста си, а дано поне да си девствена! Девойката навела гузно глава и казала: - А дано.... ама надали.... Излизайки в пенсия, стар професор се прощава със студентите си: - Млади хора, трябва да ви призная, че половината от това, което ви преподавах, са празни неща, в които самият аз не съм вярвал никога! За съжаление, забравил съм коя половина... Изпратили чукча на разузнаване. След три дни се връща, изпокъсан, мръсен с рани навсякъде. Командирът пита: - Е, как е? - Другарю командир! Пехотата не може да мине, само с танкове може. - А кавалерия? - Не, само с танкове! - Защо? - Там на моста има две зли кучета! Най-добрата антикризисна програма на правителството е неговата оставка! Любовна двойка в леглото. -Може ли да те наричам Ева? -Защо? -Защото си ми първата. -Е,щом съм ти първата може,а аз ще те наричам "Боинг". -Защо Боинг? -Защото си ми 747-мия.