Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо напуснахте предишното работно място? - Поради умора. - Каква умора? - Не знам, те просто казаха, че са се уморили от мен.
Професионални 3,045 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сексуално съм изтощен: свършвам при мисълта, че утре са почивни дни! В два съседни апартамента живели; младо семейство в единия и баба и дядо в другия. През тънките панели, всяка вечер бабата чувала как младите правят секс и един ден неиздържала. Поканила младата жена на кафе и раздумка. –Кажи ми моляте - попитала бабата, - какво правиш за да те люби всяка вечер съпруга ти? – А ми... нищо специално, след вечеря се събличам чисто гола и лягам в леглото, останалото го прави той. На другия ден бабата зготвила вкусни гозби, вечеряли с дядото, съблякла се гола и... в леглото. –Какво е това ма жено?-попитал дядото. –А... нищо-казала бабата,- това е новата ми пижама. – То добре - отвърнал дядото-ама да беше я огладила. - Тате, учителката по математика те вика. - Какво се е случило? - Тя ме пита: "Колко е 9*7?", а аз й казвам: "63", тя пита: "А 7*9?", а аз: - Същия х*й е... - Наистина, същото е - чуди се бащата, - Добре, ще отида. На следващия ден синът пита: - Тате, а ти в училището ходи ли? - Още не съм. - Като отидеш, отиди и до учителя по физкултура. - Защо? - Имахме час, той ме накара да си вдигна вдясната ръка, вдигнах. После лявата, вдигнах я, после ме накара да си вдигна десния крака, аз го вдигнах. А сега, казва, вдигни левия. А аз му отговоря: "А на х*я ли си да стоя?" - Наистина, - казва бащата, - добре, ще отида. На следващия ден синът пак пита: - Тате, ти в училище беше ли? - Още не. - Не отивай, изключиха ме. - Защо? - Викнаха ме при директора, влизам при него, а там седят учителката по математика, учителя по физкултура и учителката по география. - А учителката по география за чий х*й е дошла? - Аз попитах същото! Пиян човек се качва в такси, а шофьора пита: - За къде сте? - За у нас-отвърнало пияндето. - Къде по-точно? - попитал отново таксиджията - В хола - казал пияният. Три задръстени мутри си циклят в едно заведение и се опитват да изглеждат интелигентни. Първият казал: - Аз мисля, че на Маркс има живот! Вторият добавил: - Да и аз дочух подобна теорема... Третия, за да не се преебе, че нищо не е казал: - Ми не знам, момчета, аз съм импотентен по тоя въпрос...