Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В бара. Седи един доста яко пийнал вече клиент. Бармана: - Мисля, че пийнахте в повечко?! - Аха... и аз така мисля... а това в повече сега ще ви го върна... боа-а...
Пиянски 1,585 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка имала проблеми с пари, затова решила да отвлече дете и да поиска откуп. Отишла в най-близкия парк, грабнала едно малко момченце, завела го зад едно дърво и написла на една бележка. Отвлякох Ви детето. Съжелявам, че трябваще да го направя, но ми трябват парите. Оставете $10,000 в обикновена торбичка зад големия дъб в парка, в 7:00 часa сутринта. Подписано, Блондинката. Закачила бележката на якето на малкото момченце и му казала да се прибира веднага вкъщи. На следващата сутрин, блондиката се върнала в парка и намерила $10,000 долара в торбичка зад голямото дъбово дърво, както в нарежданията й. Вътре в торбичката имало бележка: Ето ти парите. Немога да повярвам, че една блондинка би сторила такова нещо на друга. Баща дава наставления на сина си: - И запомни завинаги: никога не трябва да се мисли лошо за другите хора! - Защо? - За тях въобще не си струва да се мисли... Има два вида гълъби за доставка: Пощенски гълъб и Гълъбин Боевски Момиченце отива в кварталната бакалия.Едвам подавайки се над плота, с тънко гласче задава въпрос : - Леличкооо, ще може ли да ми дадеш четири биричкии ? Магазинерката се навежда, поглежда го многозначително и му казва: - Аз мисля, че няма да можеш да ги носиш моето момиченце ? Вече доста по-уверено момиченцето отвръща: - А, то и аз това се чудя, дали да не жулна две още тука ? ...Cinderella, което означава Пепеляшка. Едно време казвах така на едно момиче, но веднъж под въздействието на алкохола се обърках и я нарекох Пепелянка...