Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един отива в ада. Дявола започнал да го развежда да си избере първото наказание. Пича върви, оглежда се ... ама скръб навсякъде. Казани, кръстове, копане, ....мизария от всякъде. По едно време обече, съзрял в далечината един разпънат на кръст и една кака му прави свирки. Нашия герой веднага извикал "Това е само за мен" И дявола се провикнал "Маце, водя ти смяна"
Семейни 3,104 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ден Иванчо и Марийка си играли на двора с топката. Иванчо казал на Марийка, че иска да види гащичките й. Тогава качил топката на дървото и казал на Марийка да я вземе. И докато се качвала Иванчо й гледал гащичките и в това време излязла майка й и се провикнала: - Марийке, Иванчо ти гледа гледа гащичките. На другия ден сщото, а на следващия ден Иванчо пак качил топката на дървото и казал на Марийка да я вземе и точно тогава пак се провикнала майка й. - Марийке, Иванчо пак ти гледа гащичкити.-казала майка й. - Нищо мамо, без гащички съм. Ако човек види само веднъж жив дракон - той ще вярва в него през целия си живот. Ако мъж види умна, красива и порядъчна жена...абе даже сто да види...пак няма да повярва. Какво ни кара така да вярваме в драконите?! На магистрала разлято масло. Задава се едно "Ферари", поднася на разлятото петно, удря се в мантинелата, потрошава се цялото; излиза отвътре един брокер, ядосва се, тюхка се но в крайна сметка си казва: - Е, няма нищо, ще поработя две седмици и ще си купя ново. След малко се задава един "Ролс Ройс" и той се върти, потрошава се, излиза от него арабин, петролен бос, ядосва се и той, тюхка се и в крайна сметка си казва: - Е, няма нищо, ще работя една седмица и ще си купя нов. Задава се по магистралата един "Трабант", поднася на масленото петно, потрошава се целия, излиза един мъж хванал се за главата и вика: - Мама му стара, дванайсет години работих за да те купя! Отива при него арабина и го пита учудено: - Абе, защо си купуваш тогава толкова скъпа кола? - Колко е малък светът… Вчера разбрах, че третата ти жена и втория ми мъж си карат медения месец на вилата на първия мъж на втората ти жена. Обществена тоалетна. От две съседни кабинки се чува еднакво пъшкане и напъване. Глас от едната кабинка: - И ти ли си със запек, колега? - Да! След малко се чува: "Пльок!" - Честито, колега! - Не е честито, това беше телефонът ми!