Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Някои лоши хора щяха да са по-малко опасни, ако нямаше въобще никакво добро в тях! Франсоа дьо Ларошфуко
Бисери 3,156 прегледа
Следващ →

Още вицове

При военния лекар идва новобранец с кашлица. Лекарят погрешка му дава разслабитлно. На другиа ден двамата се срещат на плаца. - Е, как е, боец? Кашляш ли още? - Не смея... Жена се жалва на приятелката си: - Не знам вече какво да подаря на мъжа си за рождения му ден. Та той след като се ожени за мен вече има всичко, което му е нужно... Шеф към своята секретарка: - Внимавайте как пишете! Старинно се пише с две "н". - Знам, шефе, но на пишещата ми машина има само едно "н". Върви Зайо из гората и на една полянка гледа - играят си няколко мечета. - Какви сте вие бе? - Мечета. - А къде е майка ви? - Отиде за мед в гората. - Само да я набарам, така ще я наеба, ох! И си продължава по пътя. На другия ден - пак така. Мечетата казали оплакали на майка си. Скрила се Баба Меца в храстите до полянката и чака. Зайо пак идва: - Къде е майка ви бе, мечета? - Отиде за мед. - Ох,само да ми падне на тръбата, така ще я наеба! Меца изскача от храстите и го подгонва Зайо. Той обаче се шмугва в тясната пролука между две дървета, Меца не успява и се заклещва там. Зайо Байо я заобикаля отзад. - А,бе, Мецо, не съм такъв, ама нали обещах на децата... - Каква футуристична картина! - Защо така реши? - Защото на пръв поглед въобще нищо не разбираш, какво е нарисувано. Остава само да се надяваш, че ще стане ясно в бъдещето.