Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съчинението на тема "Как изкарах лятото", написано от Иванчо започва така: "За през ваканцията заминах на село при баба. Там бяха и две осмокласнички Кети и Ваня...Госпожо, ако искате четете нататък, но после да не кажете, че не съм ви бил предупредил..."
Ученически 3,621 прегледа
Следващ →

Още вицове

Звънях на моя съпруг пет пъти, но не си вдига телефона. Написах му SMS: "Скъпи, надраскали са колата." И опаа - за 7 минути 15 пропуснати обаждания. В една ферма дошъл нов и напорист млад петел и веднага отишъл да си ореди вземането-даването със стария: -Колко кокошки имаш? -Амииии..20! -От днес аз ще ги чукам всичките! -Е, небъди лош де - да си ги поделим -Не, всичките са за мен! -Е, поне една ми остави, за цвят, да не губя тренинг! -Абе ти неразбра ли - ВСИЧКИТЕ СА ЗА МЕН! Като видял, че няма да излезе на глава с младия петел му казал: - Ще играем на една игра - който победи ще вземе всичките - ще се гоним около стопанина и който стигне другия печели - това е приемливо нали? И така и направили - младият загонил стария край стопанина. По едно време стопанинът се навел, хванал новака и му извил врата и казал: -ПФУУУУУ... 6-ТИ ПЕТЕЛ КУПУВАМ И ВСЕ ПЕДАЛИ! На Иванчо му дали за домашно да напише как се е появил на бял свят.И той питал майка си: -Мамо,как съм се появил на бял свят? -В зелка те намерихме! Иванчо питал и баща си: -Тате,как съм се появил? -В роза те намерихме! И накрая в съчинението си Иванчо писал: -Вече няколко поколения от моя род се размножават вегетативно,без да знаят за кефа от личния живот... Влиза мъж с дете във фризьорския салон. — Подстригване? Бръснене? — И едното, и другото. След като приключил фризьорът, мъжът казва: — А сега подстрижете и детето, а аз ще отида за вестник. Минало време, а мъжът не се връща. — Къде се запиля баща ти? – изгубил търпение, казва фризьорът на детето. — Това въобще не е баща ми, – казва изплашено детето, – Този чичко дойде при мен на улицата и ми предложи безплатна подстрижка. казват: Газар бъди от студ yмри! Аз пък казвам: Жена бъди от глад yмри буклуците на АVON си купи!