Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Съчинението на тема "Как изкарах лятото", написано от Иванчо започва така: "За през ваканцията заминах на село при баба. Там бяха и две осмокласнички Кети и Ваня...Госпожо, ако искате четете нататък, но после да не кажете, че не съм ви бил предупредил..."
Ученически 3,622 прегледа
Следващ →

Още вицове

2013 година. Бензинът е 11 лева за литър. Съвещание в голяма фирма. Влиза запъхтян полицай: - Кой е оставил така коня си на алеята. Каретата на "Бърза помощ" не може да мине! -Иванчо,защо удари сестра си със стола? -Защото диванът тежеше. Всяка седмица едни ловци се събирали и показвали какво са убили през седмицата. Най-накрая идва ред на един здравеняк, който показва голяма мечка, към три метра висока. - Брей, каква мечка! Как я гръмна? - Ами намерих голяма дупка, взех да рева, излезе тази мечка и я убих. Другата седмица идва един - целият в бинт. Питат го: - Какво ти се е случило, бе? - Ами, намерих една голяма дупка, взех да рева, но вместо мечка излезе влак... Кавалер пита дамата, с която току-що се е запознал: — На колко години сте? — Няма да ви кажа направо, само ще ви намекна. – кокетничи тя. – Дъщеря ми е в детската градина. — Браво! Сигурно е директорка там? ББ бил поканен на рождения ден на "Господари на ефира"...Как да не поканят истинският господар на ефира...