Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Всъщност, защо така яко празнуват абитуриентите?! Защото лесното свърши! Супер повод, няма що...
Бисери 2,997 прегледа
Следващ →

Още вицове

Как коментира темата за изборния ден: -циганите - На нас в махалата ни дадоха пари за да гласуваме -политиците - Ние припомнихме на хората в бедните квартали за едни много велики българи, като Алеко Константинов, Пенчо Славейков, Стефан Стамболов, Петър Берон. Разговор между учителка и ученик: -Продължи след мен,но по-бързо: аз вървя,той върви ,те вървят. -Аз тичам,той тича,те тичат-отговаря ученика. Едно тъпо парче влиза в някво яко заведение и гледа на бара седят 2 мацки: едната мноо яка а другата супер грозна. Отива той до тях и хваща грозната и я пребива тотално. Обръща се към сладураната и и вика: - Нещо май си самотна, а? Трима пастори обсъждали проблемите, които имали с прилепите в черковните тавани. Първият казал: - Аз пуснах вътре шест котки, но без резултат. Прилепите пак са си там. Вторият казал: - Аз поръчах да обгазят тавана, но и това не помогна. Пак гъмжи от прилепи. Третият казал: - Аз покръстих всички мои прилепи и ги направих енориаши. Оттогава не съм виждал нито един от тях! Учителката казва на учениците. - Деца кажете ми коя част от тялото ми ви харесва и аз ще ви кажа какви ще станете като пораснете. Да видим Петърчо на теб коя част от тялото ми ти харесва. - На мен ми харесва косата ви. Учителката отговаря. - Значи ти ще станеш фризьор. Става Стоянчо и казва. - На мен ми харесват зъбите ви. - Значи от теб ще излезе зъболекар. - отговаря учителката. Иванчо вдига ръка и учителката го пита. - Кажи Иванчо на теб коя част ти харесва. - Ами не, аз само исках да кажа, че току що открих, че като порасна искам да стана млекар.