Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама пияници си говорят: - Абе ти, снощи колко много пи.... не можа ли по-малко да пиеш?! - Е колко много съм пил?! Аз пия с мярка! - Каква ти е мярката бе?! - Като се насера и спирам!
Пиянски 2,187 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вили направи шопска салата. Сложи я пред Мишо и седна срещу него. Втренчи се в чинията му. Само ако приятелят й знаеше какво беше правила преди това с краставицата, която ядеше... - Тате, има ли гъба наречена "ЕБАЧ"? - Не Иванчо, кой ти каза за нея? - Ами сутринта мама се обади на леля по телефона и и каза:"Како, дай да отидем в гората за гъби пък може и да срещнем някой ебач". Върви си Червената шапчица през гората и среща Вълка: - Стой, ще те ям! - Ама недей така, аз съм млада, неопитна... - Няма недей, ще те ям! - А може ли поне да ми изпълниш едно последно желание? - Не едно, три ще ти изпълня. - Искам да правим секс... Да разбера и аз нещо от тоя живот. Подхваща я вълкът ,оправя я. - Казвай второто желание! - Ами...Като първото. Пак я подхваща вълкът, озорва се, но я оправя още един път. - Казвай третото желание! - Ами... И то като другите. Вълкът пак я почва, ама вече е много на зор- изпотен,сърцето му бие до пръсване... В този момент на полянката се показват Бабата и Ловецът. Ловецът вдига пушката, прицелва се и- бум! - Червената шапчица между очите. Бабата писва: - Леле, какво направи, утрепа ми внучката! - Мамка й на твоята внучка, три вълка ми е уморила само миналата седмица! Знанието е Светлина, но по-добре да си стоя на сянка. Какво казала едната стена на другата? - Ще се срещнем на ъгъла.